Отборът на Лудогорец загуби то Милан с 0:3 в първия

...

Милан не остави шансове на Лудогорец в Разград

Отборът на Лудогорец загуби то Милан с 0:3 в първия мач от 1/16-финалната фаза на Лига Европа, игран на „ Лудогорен Арена “ в Разград.

Шампионите на България бяха равностойни на именития си противник в огромна част от дуела, само че класата на италианския гранд си сподели думата и „ росонерите “ стигнаха до типичен триумф. Първата част бе оспорвана, само че в самия край Кутроне даде преднина на гостите с удар с глава след центриране на Хакан Чалханоглу отляво. След почивката разградчани се пробваха да се върнат в мача, само че в 64-та минута Козмин Моци направи неуместно нарушаване в наказателното поле на „ орлите “ и Рикардо Родригес повиши на 2:0 от отсъдената дузпа. В последната минута на мача резервата Фабио Борини оформи крайното 3:0 с акуратен изстрел по земя. По този метод „ росонерите “ на процедура обезсмислиха реванша в Милано след седмица. /БГНЕС
Източник: bgnes.com