Отборът на Литекс нанесе първа загуба на ЦСКА 1948 от

...

Литекс нанесе първа загуба на ЦСКА 1948, червените не завършиха мача в пълен състав

Отборът на Литекс нанесе първа загуба на ЦСКА 1948 от началото на сезона във Втора лига. Тази вечер домакините от Ловеч записаха триумф с 1:0 в мач от седмия кръг на шампионата.

" Червените " приключиха срещата с човек по-малко, откакто още в 47-ата минута Веселин Васев получи втори жълт и надлежно червен картон.

Монтана победи Царско село с 2:0 в мач от Втора лига
Монтана спря стремежа на Царско село! Демона с дебютен гол

Николай Цветков и Сергей Георгиев донесоха успеха за своя отбор

В 55-ата минута, пред гостите от София се откри най-хубавия им късмет за гол. Светослав Диков остана непокрит и стреля от доста близко разстояние, само че направи очевиден пропуск, който беше осъден от ловчанлии малко по-късно.

В 59-ата минута, Денислав Мицаков се разписа за 1:0 с топовен от 30 метра, изпращайки топката в горния ляв ъгъл.

С този триумф, Литекс се подреди на седмото място във Втора лига с актив от 10 точки, а ЦСКА 1948 е една позиция пред своя противник с 12.