Отборът на Лас Палмас отново разочарова феновете си, след като

...

Лас Палмас е големият слабак на Примера след осма поредна загуба

Отборът на Лас Палмас още веднъж разочарова почитателите си, откакто през днешния ден претърпя домакинско проваляне с 0:2 от Леванте в мач от 12-ия кръг на испанското състезание. Канарският отбор записа осма поредна загуба и общо десета от 12 срещи в Примера. Това свлече " жълтите " до последното място в класиране, което преди този кръг беше заето от Малага. Днес на " Гран Канария " Шейх Дукур (71) и Жасон (79) пратиха трите точки в ръцете на валенсианския отбор.

През първото полувреме най-интересното състояние беше анулираният гол на Джонатан Кайери. Страничният рефер подвигна флага за засада, само че останаха доста съществени подозрения. Гостите от “Сиутат де Валенсия” взеха успеха с два гола в границите на осем минути. В 71-ата Тоньо центрира, Дукур изпревари Лемон и означи с глава. В 79-ата Жасон осъществя за крайното 0:2 с прелестен шут в далечния ъгъл.

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

КЛАСИРАНЕ Примера дивисион 12 кръг, неделя 19 ноември  Лас Палмас 0:2краен резулат  Леванте