Отборът на Фулъм направи голяма крачка към директната промоция във

...

Фулъм с ключов успех над изпадналия Съндърланд

Отборът на Фулъм направи огромна крачка към директната промоция във Висшата лига, откакто победи последния в класирането Съндърланд с 2:1 вкъщи в мач от предпоследния кръг на шампионата.

„ Черните котки “ публично изпаднаха в Лига 1 още преди седмица, само че бяха доста покрай това да разочароват Славиша Йоканович и неговите ученици на „ Крейвън Котидж “. В 28-та минута гостите поведоха в резултата посредством Хоел Асоро, само че тъкмо преди почивката Лукас Пиасон изравни. Когато изглеждаше, че „ котиджърс “ ще изгубят скъпи две точки в борбата с Кардиф Сити, на сцената още веднъж излезе Александър Митрович и донесе триумфа на отбора в 76-та минута. По този метод Фулъм измести „ синигерите “ от второто място и към този момент има две точки повече. Днес отборът на Нийл Уорнък ще може да си върне позицията, даваща право директна промоция, само че би трябвало да завоюва гостуването си на Хъл Сити. /БГНЕС
Източник: bgnes.com