Отборът на Черно море записа победа в 24-тия кръг от

...

Черно море с обрат срещу Дунав в Елитната до 19 години

Отборът на Черно море записа победа в 24-тия кръг от Елитната група до 19 години и резервира третото място в класирането. Успехът на “моряците ” против Дунав с 2:1 на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост пристигна след цялостен поврат.

Гостите от Русе поведоха в резултата във втората минута след груба неточност в редиците на варненци. В 18-ата след центриране от корнер, русенци избиха топката към дъгата на наказателното поле, където Виктор Попов с удар от воле изравни.

В 55-ата минута Румен Касабов проби отляво, мина през двама бранители и с изстрел по диагонала направи цялостния поврат в срещата.

В идващия кръг Черно море гостува на Пирин в Благоевград. Срещата от 25-ия кръг е в четвъртък от 16 часа.

Съставът на Черно море:  Иван Дичевски, Виктор Попов, Йордан Радев, Георги Топалов, Мартин Дичев (90-Златин Станков), Петър Вуцов, Антоан Вълчев, Румен Касабов (75-Добромир Добрев), Данаил Димов (55-Влад Михайлов), Александър Георгиев (46-Георги Вълов), Кристиян Арсовски.
Източник: petel.bg