Отборът на Черно море до 17 години записа победа с

...

Черно море с лесен успех над Славия при 17-годишните

Отборът на Черно море до 17 години записа победа с 2:0 над Славия U17 в среща от 21-ия кръг от Елитната група, играна на стадион " Корабостроител " във Варна.

Резултатът беше открит още в третата минута, когато Радослав Златев засече центриране от свободен удар на Радостин Желев и не остави никакви шансове на съперниковия вратар за 1:0.
 Кононго и Божилов се причислиха към тренировките в Черно море

В четвъртък, от 18:30 часа, " моряците " гостуват на Ботев (Пловдив)

В 65-ата минута, Радостин Желев удвои преднината на " моряците ", откакто съумя да се разпише непосредствено след осъществяване на фаул - 2:0. С това бе завършен и крайният резултат.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Берк Джевдет, Росен Стефанов, Димитър Ралчев, Радостин Желев, Калин Георгиев, Светослав Николов, Мартин Милушев, Джан Хасан (78` Тони Иванов), Паоло Пасков (80` Алекс Цеков), Радослв Златев.

Момчетата на варненци до 15 години също се поздравиха с триумф, надделявайки с 2:0 Славия.