Отборът на АРДА изигра днес втората си контролна среща от

...

Арда отстъпи на поляци във втората си контрола

Отборът на АРДА изигра през днешния ден втората си контролна среща от подготвителния си лагер в турския курорт Белек. Съперник на играчите на Стамен Белчев бе полския Пяст Гливице.

Първото полувреме  бе равностойно, като и двата тима насочиха удари към вратарите, само че без резултат. В 33-ата минута Милен Желев пое топката и стреля от към 25 метра, само че стража на поляците съумя да избие топката, която влизаше в неговата мрежа. След почивката противникът ни съумя да означи два гола в разстояние на няколко минути и поведе с 2:0. Отговорът на играчите на АРДА бе с няколко офанзиви, само че по-сериозната бе удар на Светослав Ковачев. Играчите на Пяст осъществиха трети гол в 77-ата минута, с което оформи и крайния резултат. Следващата контрола на АРДА е на 30 януари против Астана.