Още по темата: Марица би Спартак 2:0 в Кючука за

...

Спартак с класика срещу Секирово

Още по тематиката: Марица би Спартак 2:0 в Кючука за Купата на България

Спартак победи с класическото 3:0 отбора на Секирово в мач от 3- ти кръг на А- Областна група. Двубоят се игра на стадион " Тодор Диев ". Двубоят стартира с минута безмълвие в памет на Атанас Манолов- Малкия орел, който напусна този свят преди дни.

Спартак поведе в резултата в 13. минута, когато Мартин Симеонов откри чудесно Николай Христозов, който центрира и Любо Цеков с удар от въздуха вкара за 1:0.

В 24-ата Кирил Георгиев можеше да направи резултата 2:0, само че след осъществяване на директен свободен удар, топката мина на сантиметри от страничната греда.

В 51. минута Денис Хасан стреля с глава от няколко метра, само че топката се разноски по голлинията и бе изчистена.

В 70.-ата Ивайло Димитров със независим пробив разстреля стража на гостите за 2:0.

В 88-ата минута Здравко Жилов откри чудесно Митко Илиев, който самичък против вратаря с компактен удар оформи класическото 3:0.

Гостите играха много жестоко и останаха с човек по-малко половин час преди края.

Така Спартак към този момент има в актива си 9 точки и голова разлика 9:0, В идващия кръг " гладиаторите " още веднъж са домакини, като на 15 септември одобряват отбора на ФК Момино.

СПАРТАК: Константин Велков, Николай Христозов, Христос Доков, Георги Бъчваров, Рангел Костурски, Кръстьо Милев, Денис Хасан (77` Митко Илиев), Ивайло Димитров (77` Здравко Жилов), Мартин Симеонов (58` Веселин Тонев), Кирил Георгиев, Любо Цеков
Източник: marica.bg