ОРЛАНДО, Флорида (AP) — Паоло Банчеро отбеляза 10 от своите

...

Паоло Банчеро отбелязва 27 точки, Меджик преодолява 50-те на Мичъл, за да победи Кавс със 103-96 и да форсира мач 7

ОРЛАНДО, Флорида (AP) — Паоло Банчеро означи 10 от своите 27 точки през четвъртата четвърт, помагайки на Орландо Меджик преодолява 50-те точки на Донован Мичъл и удържа Кливланд Кавалиърс със 103-96 в петък вечер, с цел да форсира решителен мач 7 в серията от плейофи от първия кръг на НБА.

Три нощи, откакто вкара 39 точки в 14 от -24 пукотевица при загуба на път с една точка, която остави Меджик на ръба на елиминацията, 21-годишният Банчеро сложи тима си на гърба си и ги изведе до най-голямата им победа от години.

Франц Вагнер имаше 26 точки, а Джалън Съгс направи шест тройки и приключи с 22 за Меджик, които се отдръпнаха в последните минути, а Банчеро означи тройка, която изведе Орландо вечно напред при 92-89.

Мичъл беше превъзходен за Кливланд, отбелязвайки всичките 18 точки на своя тим през четвъртата четвърт. Дариус Гарланд приключи с 21, само че в последна сметка Кавс не съумяха да преодолеят неприятното пукотевица за 3 точки (7 от 28).