Оливър Бонк отбеляза победния гол в играта с 2:18 оставащи

...

Оливър Бонк отбеляза победен гол при 2:18 оставащи, когато Найтс взеха Игра 2 над Флинт Файърбърдс

Оливър Бонк означи победния гол в играта с 2:18 оставащи в третия интервал, когато Лондон Найтс победиха Флинт Firebirds 6-4 в Budweiser Gardens на 31 март.

Вече Найтс водят във Флинт с 2-0 в своята серия от плейофи от първия кръг на OHL, до момента в който тимовете се насочат към Флинт за игри 3 и 4.

Мачът в неделя беше изцяло друг от първия в петък, който Найтс завоюваха с 3-0.

В мач 2 тимовете комбинираха пет гола в първите 20 минути.

Каспер Халтунен от Лондон откри резултата в неделя в 2:42 на първия интервал, само че три бързи отговора на Firebirds водят Флинт с 3-1 по-малко от осем минути по-късно.

Кулсън Питре изравни резултата до момента в който вкара шайба в мрежата на Найт на състезател на Лондон. Този гол постави завършек на 147 минути и 29 секунди хокей на игра на Найтс, връщайки се към постоянния сезон.