Новият треньор Стойчо Стоев постигна първата си победа начело на

...

Стойчо Стоев с първи успех начело на Локо Сф

Новият треньор Стойчо Стоев реализира първата си победа отпред на Локомотив (София).

След провалянето с 1:2 от Марек в неофициалния си дебют, през днешния ден възпитаниците на опитния ментор надделяха с класическото 3:0 състава на Беласица.

През първото полувреме голове означиха Карлос Франса в 17-ата и Димитър Митков в 31-ата минута.

Крайният резултат оформи юношата на столичните „ железничари “ Ерик Манолов, който се разписа в 69-ата минута.

След почивката в игра се появиха Бубакар Гайе, Галин Минков, каращият проби Лоренцо Фонсека и Лука Иванов, както и съвсем цялостен тим състезатели от школата на клуба, по сходство на инспекцията с Марек преди дни.

Локомотив (София) – Беласица 3:0
Карлос Франса (17)
Димитър Митков (30)
Ерик Манолов (69)

Стартов състав на Локомотив (София) : Александър Любенов, Алан Диас, Даниел Ками, Диме Димов, Ивайло Найденов, Бруно Франко, Красимир Милошев, Красимир Станоев, Валентин Николов, Карлос Франса, Димитър Митков.
Източник: novsport.com