Новакът в елита Крумовград и шампионът Лудогорец играят при в

...

НА ЖИВО: Крумовград 2:0 Лудогорец, шампионите са в нокдаун

Новакът в елита Крумовград и първенецът Лудогорец играят при в мач от първия кръг от efbet Лига. Капитанът на новаците - Божидар Кацаров , откри още в шестата, а Александър Колев удвои в 17-ата минута. Двубоят на „ Футболен комплекс Ботев 1912 “ в Пловдив може да го наблюдавате в директно предаване по DIEMA SPORT , както и онлайн на платформата.

Наставникът на Лудогорец - Ивайло Петев, реши да заложи на напълно нов стартов състав, спрямо мача против Балкани (0:2).

Лудогорец започва добре и още във втората минута можеше да открие резултата. Иван Йорданов проби по левия фланг, влезе във вътрешността, задържа добре топката пред наказателното поле и по-късно изведе хитро отляво в него Доминик Янков, който обаче стреля право във вратаря Янко Георгиев. Последва ъглов удар, от който обаче не произлезе нищо рисково за опитния пазач.

Още с първаия си удар към вратата на първенците обаче Крумовград откри резултата в шестата минута. Серкан Юсеин центрира от първия ъглов удар за домакините към към точката за дузпа, където Иван Йорданов изпусна капитана Божидар Кацаров, който засече тъкмо с десния крайник в долния десен ъгъл на Симон Слуга – 1:0.