Наставникът на Витоша Росен Кирилов даде мнението си за победата

...

Росен Кирилов: Радвам се, че печелим срещу отборите от нашата черга

Наставникът на Витоша Росен Кирилов даде мнението си за успеха с 2:1 над Септември.

" Много сложен мач против мощен противник, който е воден от добър треньор. Галчев ни вкара майсторски гол, пропуснахме дузпа, само че успяхме да създадем поврат и спечелихме скъпи три точки.

Нищо изключително не съм казвал на полувремето, споделих им единствено, че имаме пред себе си 45 минути, в които може да вкараме и пет пъти във вратата на Септември.

След гола на Галчев в редиците ни настъпи напрежение и стъписване, което е обикновено. Хареса ми по какъв начин вдигнахме оборотите през второто полувреме и успяхме да пречупим противника. Радвам се, че съумяваме да печелим мачовете си против противници от така наречен наша рогозка.

Приближихме се към шестото място с тези три точки. Радвам се, че момчетата се бориха мъжки, макар умората от мача за Купата, помагаха си като братя на терена ", показа Кирилов.

Витоша победи Септември с 2:1