Нападателят на ПСЖ Килиан Мбапе донесе нови притеснения в клуба

...

Мбапе донесе нови притеснения за ПСЖ след новината за операцията на Неймар

Нападателят на ПСЖ Килиан Мбапе донесе нови терзания в клуба преди приближаващия реванш против " Реал " (Мадрид) в Шампионската лига. Той беше заменен наложително на почивката на мача с " Олимпик " (Марсилия) от четвъртфиналите за Купата на Франция.

На мястото му се появи Хавиер Пасторе. Засега няма информация за положението на Мбапе.

Парижани се постановиха с 3:0 против огромния си противник за повторно в границите на четири дни. Но още веднъж около насладата от успеха имаше и неприятности.

В предния мач звездата Неймар получи контузия и беше заменен наложително. Впоследствие беше обявено, че бразилецът има навехнат гален и счупена костица.

В сряда вечерта от клуба оповестиха, че Неймар ще бъде опериран в Бразилия в края на седмицата. Това удостовери опасенията на последователите, че най-скъпият футболист в света ще пропусне мача с " Реал ".

Срещу " Олимпик " Анхел ди Мария вкара първите два гола за ПСЖ, а в последните минути се разписа и Единсон Кавани.
Източник: dnevnik.bg