Нападателят на Барселона Луис Суарес вкара пореден гол за отбора.

...

Луис Суарес: Дузпа за Алавес? Имаше такава за фаул срещу мен, но не я дадоха

Нападателят на Барселона Луис Суарес вкара следващ гол за тима. Снощи каталунците обърнаха Алавес на " Камп Ноу " в мач от Ла Лига - от 0:1 до 2:1, а Луисито означи първото попълнение. Второто бе дело на Лионел Меси. Суарес похвали новото попълнение Филипе Коутиньо, който дебютира за отбора като титуляр в мач за състезание.

" Постигаме задачите си - да победим и да вземем точките. Доволен съм, че показахме дух. Доволен съм, че съумях още веднъж да отбележа гол. Знаехме какво би трябвало да създадем през второто полувреме, откакто изоставахме с 0:1. Заслужихме си трите точки.

В случая с Умтити топката срещна ръката му и решението имало ли е предумисъл или не взима съдията. Срещу мен също беше осъществено нарушаване за дузпа през първото полувреме, само че не беше отсъдена.

Коутиньо изигра добър мач. Целият тим е удовлетворен от приноса му за успеха ", разяснява Суарес.

Ернесто Валверде: Трябваше да отрежат ръката на Умтити, с цел да не играе с нея

" Понякога вкарваме чист гол, само че не ни го признават, а различен път става противоположното "