Монтана и Балкан (Ботевград) направиха зрелищно 4:4 в контролна среща

...

Голово шоу в контролата на Монтана в Ботевград /снимки/

" Монтана " и " Балкан " (Ботевград) направиха зрелищно 4:4 в контролна среща играна по обяд в събота.
Заради травми дуелът пропуснаха нападателите Филип Ежике, Мехди Уамри, Владислав Цеков-Каската и Румен Георгиев-Джако. Това принуди старши треньора Ферарио Спасов да пусне на върха на офанзивата Йордан Йорданов.
Домакините поведоха още в 6-та мин. след офанзива от дясно, приключена сполучливо от Калоян Бонев. Само 3 по-късно Антон Карачанаков проби по дясното крило и откри в наказателното поле Йорданов, който засече топката в мрежата за 1:1. В 14-та мин. Идрисс Фудил изведе монтанци напред в резултата откакто получи пас от ляво от Борислав Дамянов. Боби също записа името си измежду голмайсторите засичайки с глава центриране на Карачанаков в 36-та мин.
След почивката и в двата тима бяха направени доста смени, като Айтов бе върнат в центъра на защитата на " Монтана ", където си партнираше с северномакедонеца Марко Стойчевски. Мачът продължи да бъде динамиичен, а домакините направиха цялостен поврат в разстояние единствено на десетина минути. Първо Павел Петков се разписа с глава в 56-та мин., а по-късно Бонев оформи своя хеттрик с попадения в 60-та и 65-та мин. за 4:3. Последва напън на гостите, които пропуснаха няколко отлични благоприятни условия да изравнят. Все отново в 81-та мин. Дамянов вкара с глава и оформи крайния резултат.

" Монтана " - първо полувреме: Петър Л. Петров, Мартин Сандов, Иван Михов, Димитър Буров, Иван-Йоанис Атанатос, Димитър Пройчев, Антон Карачанаков, Владимир Айтов, Йордан Йорданов, Идрисс Фудил, Борислав Дамянов.

" Монтана " - второ полувреме: Димитър Илиев, Мартин Сандов, Марко Стойчевски, Андреас Васев, Владимир Айтов, Антон Тунгаров, Ивелин Георгиев, Стефан Каменов, Йордан Йорданов, Петър Атанасов, Борислав Дамянов.
Източник: bulnews.bg