Монпелие и Оксер завършиха 1:2 в предния кръг от френската

...

Оксер спечели мач с цели 4 червени картона

Монпелие и Оксер приключиха 1:2 в предния кръг от френската Лига 1, само че по-любопитното бе, че двата отбора си изкараха общо 4 червени картона.

През втората част Халил Фаяд и М'Байе Нианг едвам излязоха от тунела и бяха върнати назад от Верниче, поради неумението им да въздържат страстите си.

Към края на мача пък Нуно Да Коща получи втория си жълт картон, а в последните секунди Тежи Тавание се трансформира в четвъртия глобен състезател.

C'est terminé.
Le MHSC s'incline pour cette 3ème journée de championnat

40'

⚡️ 1⃣-2⃣
— MHSC (@MontpellierHSC)

Това, което имаше най-голямо значение обаче бяха головете и с помощта на тях видяхме цялостен поврат от 1:0 до 1:2.

Мамаду Сако вкара едно от редките попадения в кариерата си в 39', а в средата на второто полувреме Да Коща изравни, а Сако направи дузпа, която Матиас Отре материализира.

Колебливото начало сезона за Монпелие продължава, до момента в който Оксер потегли в вярна посока след тежкото проваляне с 4:1 от Лил на старта на Лига 1.

Източник: fakti.bg