Младата звезда на Ювентус – Николо Фаджоли, със сигурност ще

...

Николо Фаджоли се разплака неутешимо след грешката срещу Сасуоло

Младата звезда на Ювентус – Николо Фаджоли, сигурно ще желае бързо да не помни загубата от Сасуоло с 0:1 Италианецът позволи сериозна неточност, разрешила на по-скромния отбор да завоюва мача. След края на срещата Фаджоли се разплака на скамейката и това бе уловено от камерите в Италия.

Атакуващият халф се показва доста мощно през съвсем цялата акция, само че против „ неровердите “ негова немарливост разреши на Грегоар Дефрел да вкара победния гол. В последна сметка „ бианконерите “ изгубиха с 0:1, което усложни пътя им към топ 4. Те към този момент са на 9 точки зад Милан, който е четвърти.

" Nicolò non aver paura
Non è da un errore che si giudica un calciatore " ❤️
— DAZN Italia (@DAZN_IT)
Фаджоли не подходи добре при една обстановка в 64-ата минута и опитният френски нападател Дефрел прати в делириум съотборниците и щаба на своя отбор, който пък към този момент е на 4 точки зад Юве.

Точно след грешката си Фаджоли бе сменен от Фабио Мирети. А това съгласно медиите в Италия „ не е повлияло добре “ на младия Николо, макар че промяната евентуално е била декларирана и преди неточността му.