Милан победи Славия Прага с 4:2 в първи мач от

...

Милан победи Славия Прага с 4:2 в осминафинал на Лига Европа

Милан победи Славия Прага с 4:2 в първи мач от осминафиналите в Лига Европа. Гостите играха с човек по-малко от 26-ата минута, когато Ел Хаджи Малик Диуф беше изпъден. В 34-ата минута Оливие Жиру откри резултата, а две по-късно Давид Дудера изравни. В края на първата част " росонерите " вкараха два бързи гола посредством Тижани Райндерс и Рубен Лофтъс-Чийк. В 65-ата минута Иван Шранц понижи изоставането на гостите. Крайният резултат оформи Кристиян Пулишич в 85-ата минута.

В огромни интервали на мача, и изключително през втората част, домакините играха апатично и рядко застрашаваха вратаря на Славия. Все отново възпитаниците на Стефано Пиоли взеха добър задатък преди реванша в Прага идната седмица.

Източник: cross.bg