Мениджърът на Тотнъм Антонио Конте снощи определено допусна една от

...

Конте забрави за свой провал начело на Ювентус

Мениджърът на Тотнъм Антонио Конте нощес несъмнено позволи една от най-неприятните загуби в своята кариера, откакто неговият тим водеше с 2:0 на почивката, само че позволи поврат за загуба с 2:4.

В изявлението си след злощастния дуел италианският експерт посочи, че за първи път му се случва негов отбор да получи четири попадения през второто полувреме. Това обаче не е по този начин, защото на 20 октомври 2013 година се случва същото в турнирния мач сред Фиорентина и Ювентус на Конте. Тогава “бианконерите ” поведоха в края на първата част след два бързи гола на Карлос Тевес и Пол Погба, само че през втората Джузепе Роси се развихри и заби хеттрик в границите на 16 минути, а Хоакин добави още един гол за триумфа с 4:2 на “виолетовите ” на техния стадион.

Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.

Снимки: Gettyimages