Мениджърът на Манчестър юнайтед Жозе Моуриньо остана недоволен заради неотсъдена

...

Моуриньо остана недоволен заради неотсъдена дузпа, "Юнайтед" изгуби Ибрахимович за месец

Мениджърът на " Манчестър юнайтед " Жозе Моуриньо остана неудовлетворен поради неотсъдена дузпа в мача със " Саутхемптън ". Отборът му записа третото си следващо тъждество във Висшата лига, този път 0:0.

Според португалеца съдията Крейг Поусън е трябвало да даде углавен удар поради игра с ръка на бранителя Мая Йошида през първото полувреме.

На въпрос дали следобедът не е бил разочароващ, Моуриньо отвърна: " Особено в минутата, когато съдията не даде чиста дузпа. "

По думите му " Юнайтед " е направил задоволително, с цел да вкара голове, само че е пропуснал положителни благоприятни условия. " Наистина съм неудовлетворен поради дузпата. Не поради цялостното показване на Крейг, а поради дузпата. Мисля, че Крейг имаше мач без проблеми, само че това е значимо решение. "

Йошида уточни, че е имал щастието съдията да не даде дузпата. " Днес имахме шанс ", съобщи бранителят на " светците ".

Моуриньо съобщи, че нападателят Златан Ибрахимович няма да играе месец поради контузия на коляното. Това е нов проблем за него, откакто Ромелу Лукаку получи тежък удар в главата и беше заменен наложително още при започване на мача със " Саутхемптън ".
Източник: dnevnik.bg