Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп остана доволен от минималната победа

...

Клоп: Радвам се, че спечелихме

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп остана удовлетворен от минималната победа с 1:0 над Уулвърхамптън на " Анфийлд " в дуела от 20-ия кръг на Премиър лийг. Успехът над водения от Нуно Еспирито Санто отбор не пристигна по никакъв начин елементарно. Единственото попадение в мача осъществя Садио Мане в 42-ата минута. В самия завършек на първата част гол на " вълците " бе анулиран след разглеждане с ВАР. " Много тежък мач. Това не ме изненада. Нуно има необикновен тим. Те играят мощно през целия сезон, вземат участие в Лига Европа и са привикнали с тежкия график. През първото полувреме контролирахме играта и успяхме да отбележим гол. Всичко беше доста хубави, за нас е явно, че голът ни е маркиран правилно. Отмененият гол на Уулвърхамптън не мога да разясня, защото не видях обстановката. Съперникът беше надъхан за борба и ни затрудни през второто полувреме с високата си преса, а ние не реагирахме по най-хубавият метод. Радвам се, че спечелихме. Тези победи ни вършат щастливи. Честита Нова година на всички ", разяснява Клоп. Премиър лийг 20 кръг, неделя 29 декември  Ливърпул 1:0краен резулат  Уулвърхамптън