Марица загуби с 1:0 гостуването си на Черноморец в Балчик.

...

Марица загуби край морето

Марица загуби с 1:0 гостуването си на Черноморец в Балчик. Срещата от 15 кръг във Втора лига се игра в петък на градския стадион. Извън сметките за този мач остана Олджай Алиев, който е контузен.
Прочетете още
Двата отбора изиграха равносилен дуел, в който пловдивчани имаха своите шансове да отбележат гол, само че не съумяха да го създадат. Първата част приключи при нулево тъждество. В 54-та минута Уилям Фонкеу означи единственото попадение с глава след корнер. Станислав Маламов можеше да означи за Марица, само че нямаше късмет. Ифеани Дейвид засече с глава центриране, само че топката мина малко над напречната греда.

В последна сметка резултатът остана неизменен до края на мача.

На 1 ноември Марица е хазаин на ЦСКА-1948 в среща от първия кръг в шампионата за Купата на България. Срещата е от 13:30 на стадиона в северен Пловдив.

Следващия турнирен дуел за " жълто-сините " е също домакинство - на 7 ноември, вторник, от 14:30 часа, против Литекс (Ловеч).

Черноморец Балчик:  Димитър Илиев, Йордан Радев, Наско Янков, Мирослав Начев, Георги Радев, Уилям Фонкеу, Павел Георгиев, Касиано Бузон, Иван Томов, Данаил Димов, Джонатан Нсонде

Марица: Петър Начев, Мартин Газиев, Атанас Ташолов, Димитър Аврамов, Саломон Джеймс, Христиан Димитров, Станислав Маламов, Валери Домовчийски, Веселин Марчев, Георги Трифонов, Ифеан Дейвид
Източник: trafficnews.bg