Марица загуби с 0:1 от Марек в среща от 9-ия

...

Марица загуби от Марек в Пловдив

Марица загуби с 0:1 от Марек в среща от 9-ия кръг във Втора лига. Единственото попадение осъществя Никола Ганчев в 20-та минута.
Прочетете още
В 5-та минута Христиан Димитров насочи удар, който беше неакуратен.

В 12-та минута Домовчийски имаше много добра опция да открие резултата, само че вместо това стреля в навън.

В 16-та минута Стефан Попов насочи удар, който Костадинов избави.

В 20-та минута Любомир Костов стреля, само че поради грапавина по терена ударът затрудни съществено Илия Николов, който мазета, само че топката доближи до Никола Ганчев, който осъществя - 0:1.

В 39-та минута Даниел Гогов стреля, само че Николов избави.

През втората част Марчев насочи удар, само че вратарят на Марек избави.

Силните минути за Марица продължиха и рисков удар на Марчев профуча около вратата, а изстрел на Свилен Щерев беше избавен от вратаря на Марек.

В 83-та минута Милен Иванов стреля рисково около вратата на Николов.

В петък Марица е хазаин на Дунав.

Марица: Илия Николов, Димитър Аврамов, Атанас Ташолов, Мирослав Пушкаров, Саломон Джеймс, Ифеани Дейвид, Валери Домовчийски, Стефан Попов, Христиан Димитров, Станислав Маламов, Веселин Марчев

Марек:  Константин Костадинов, Румен Сандев, Боян Стойнев, Александър Башлиев, Христо Каймакански, Димитър Илиев, Милен Иванов, Даниел Гогов, Веселин Любомиров, Николай Ганчев, Любомир Костов
Източник: trafficnews.bg