Манчестър Юнайтед срази Фулъм с 3:0 на стадион Крейвън Котидж

...

Вдъхновен Манчестър Юнайтед прегази и Фулъм и влезе в Топ 4

Манчестър Юнайтед съкруши Фулъм с 3:0 на стадион " Крейвън Котидж " в Лондон и продължава безгрешната си серия под управлението на Оле Гунар Солскяр. " Червените дяволи " победиха лондончани в дуел от 26-и кръг на британското състезание.
Пол Погба откри резултата в 14-ата минута, а Антонио Марсиал удвои преднината в 23-ата. Отново Погба оформи класическия резултат с гол от дузпа в 65-ата минута. Юнайтед не срещна безусловно никакви проблеми и вкара и трите си гола след неточности на противника.
За Манчестър това е десета победа в последните им 11 мача от всички шампионати и тимът остава без загуба след уволнението на Жозе Моуриньо през декември. Днешният триумф разреши на възпитаниците на Солскяр да се настанят на четвъртото място най-малко за 24 часа. Юнайтед има 51 точки, една повече от Челси, който в неделя гостува на Манчестър Сити.
Подробно изложение на развиването на дуела и видео от срещата вижте в sportlive.bg.
Източник: actualno.com