Манчестър Юнайтед се наложи над Саутхемптън с 1:0 в среща

...

Юнайтед спечели минимално на "Сейнт Мерис", Сити наниза пет на Палас

Манчестър Юнайтед се наложи над Саутхемптън с 1:0 в среща от шести кръг на Премиършип. Ромелу Лукаку означи единствения гол в мача в 20-ата минута.

"Червените дяволи" имаха доста компликации през второто полувреме и най-вече се отбраняваха, само че съумяха да си тръгнат с трите точки от "Сейнт Мерис". Манчестър Сити разгроми гостуващия Кристъл Палас с 5:0 с два гола на Рахийм Стърлинг и по един на Лерой Сане, Серхио Агуеро и Фабиан Делф. Убедителна победа записа и Челси, който съкруши Стоук Сити с 4:0 като посетител. Алваро Мората се отличи с хеттрик, а четвъртият гол бе дело на Педро. Суонзи отстъпи пред Уотфорд с 1:2, мачът сред Бърнли и Хъдърсфийлд Таун не излъчи победител - 0:0, а Евертън победи Борнемут с 2:1. /БГНЕС
Източник: bgnes.com