Манчестър Юнайтед продължи победната си серия под ръководството на мениджъра

...

Юнайтед продължава да печели, Солскяер записа рекорд

Манчестър Юнайтед продължи победната си серия под управлението на мениджъра Оле Гунар Солскяер. Тимът записа пети следващ триумф след идването на норвежеца.
 Солскяер не желае да напуща Юнайтед през лятото
В мач от 3-ия кръг на ФА Къп " алените дяволи " надвиха с 2:0 над втородивизионния Рединг и се класираха за идната фаза.

Първото попадение пристигна в 22-ата минута, когато Хуан Мата осъществя дузпа за 1:0. Испанецът направи двойно подаване с Фред офанзива в наказателното поле, само че бе съборен, а след намесата на ВАР съдията уточни бялата точка.

Интригата значително завърши в 5-ата минута на добавеното време на първата част, когато Ромелу Лукаку се възползва от подаване на Алексис Санчес зад тила на отбраната на гостите, и осъществя за крайния резултат 2:0.

" Кралските жители " се показаха добре против именития си противник и сътвориха много неприятности на Серхио Ромеро. Аржентинецът обаче избави всичко допустимо.

Дебют за " алените дяволи " направи 19-годишният холандски халф Тахит Чонг, който се появи на терена след почивката.

Юнайтед записа пета победа от пет мача под управлението на Солскяер, което е връх в историята на клуба. И неслучайно почитателите на " Театъра на фантазиите " скандираха: " Оле, Оле, Оле ", в края на дуела.
Източник: offnews.bg