Манчестър Юнайтед преодоля Кристъл Палас с 3:0 на Олд Трафорд

...

Ман Юнайтед продължава защитата на трофея

Манчестър Юнайтед преодоля Кристъл Палас с 3:0 на " Олд Трафорд " в мач от 1/16 фаза на Карабао Къп в Англия. Головете вкараха Алехандро Гарначо, Каземиро и Антони Марсиал.

" Червените дяволи " бяха по-добрият тим на терена през всичките 90 минути и изцяло справедливо не престават напред в шампионата. Кристъл Палас не съумя да се опълчи на отбора на Ерик загар Хаг, като сътвори прекомерно малко положения за гол.

Втородивизионният Ипсуич Таун направи впечатляващ поврат от 0:2 до 3:2 вкъщи против елитния Уулвърхемптън и го изхвърли още в третия кръг на конкуренцията.

Хуан Хии-Чан даде задатък на „ вълците “ в четвъртата минуъта, а Тоти Гомес удвои задатъка на отбора от Висшата лига четвърт час след началото на срещата.

Ипсуич стигна до тъждество още преди почивката с голове на Омари Хътчинсън и Фреди Ладапо, надлежно в 28-ата и 39-ата минути. Джак Тейлър оформи крайното 3:2 в 58-ата.
Друг първокласен отбор – Лутън Таун, също се сбогува с шампионата, откакто загуби с 0:1 визитата си на Екзитър Сити. Единственото попадение бе дело на Деметри Мичел в 83-ата минута.

Бърнли не изпита проблеми против Салфорд и го победи с 4:0 надалеч от вкъщи. Точни бяха Сандер Берге (12‘), Якоб Бруун Ларсен (20‘), Дара О‘шей (27‘) и Уилсън Одоберт (81‘).
Източник: lupa.bg