Манчестър Юнайтед победи Реал (Мадрид) с 2:1 в мач от

...

Манчестър Юнайтед надви Реал в САЩ

Манчестър Юнайтед победи Реал (Мадрид) с 2:1 в мач от International Champions Cup. Срещата се игра на " Хард Рок Стейдиъм " в Маями. Точни за " алените дяволи " бяха Алексис Санчес в 18-ата минута и Андер Ерера в 27-ата минута. Попадението за " белите " осъществя Карим Бензема в 45-ата минута.

Двубоят стартира с по едно състояние пред двете порти, само че Мата и Бензема пропуснаха.

Снимка 371282
Източник:

В 18-ата минута англичаните излязоха напред в следствие. Дармиан проби отдясно и откри Алексис Санчес, който с удар от придвижване осъществя за 1:0.

Девет минути по-късно " алените дяволи " стигнаха до втори гол. Мата центрира в наказателното поле, където Алексис смъкна с глава за Андер Ерера, който бе прецизен за 2:0.

Звезди на Манчестър Юнайтед се срещнаха с такива от кеча
Звезди на Юнайтед се срещнаха с такива от кеча

Бойците даже извършиха няколко дузпи

В края на полувремето " белите " върнаха един гол. Тео Ернандес центрира остро в наказателното поле, където Бензема засече топката във вратата.

През втората част съвсем всичко по-интересно бе пред вратата на Давид де Хеа. С пропуски обаче се отличиха Борха Майорал и Мартин Йодегаард.