Манчестър Юнайтед победи лесно с категоричното 4:0 у дома срещу

...

"Манчестър Юнайтед" разпердушини "орлите" на Ходжсън

" Манчестър Юнайтед " победи елементарно с безапелационното 4:0 вкъщи против опашкаря " Кристъл Палас " в среща от седмия кръг в британското състезание.

" Червените дяволи " започнаха вихрено дуела на " Олд Трафорд " и още в третата минута испанският национал Хуан Мата се разписа с удар от наказателното поле след асистенция отляво на Маркъс Рашфорд.

" Юнайтед " продължи с натиска и в 35-ата минута резултатът беше подсилен от Маруан Фелаини, който вкара след подаване на Ашли Йънг.

Четири минути след почивката белгийският национал Фелаини направи преднината на домакините три гол с удар с глава след центриране на Рашфорд.

В самия завършек на дуела тимът от Манчестър оформи крайното 4:0 посредством Ромелу Лукаку. Той вкара на празна врата след акуратен пас на резервата Антони Марсиал.

След този триумф 20-кратните първенци на Англия са водачи в класирането с актив от 19 точки. " Орлите " са на последната 20-а позиция без нито една извоювана точка и без нито един вкаран гол.
Източник: btvnovinite.bg