Манчестър Юнайтед измъкна победата с гол в добавеното време при

...

Гол в добавеното време спаси Юнайтед от резил

Манчестър Юнайтед измъкна успеха с гол в добавеното време при семейството си на Омония от Група Е на Лига Европа.

" Червените дяволи " завоюваха с 1:0. Скот Мактомини вкара в 93-ата минута, откакто много щастливо топката стигна до него в безредие. Преди това тя отхвърли да влезе във вратата на нигерийския пазач Франсис Узохо, а гостите се виждаха с точка за историята в " Театъра на фантазиите ". Трите обаче отиват за Юнайтед, който с 9 към този момент на процедура е в елиминациите на шампионата. Там с 12 към този момент е Реал Сосиедад, победил вкъщи Шериф с 3:0.

Арсенал записа трета поредна победа в Лига Европа, откакто надви с 1:0 при гостуването си на Бодьо/Глимт. Единственото попадение осъществя Букайо Сака в 24-ата минута. За водача във Висшата лига това е шести следващ триумф във всички шампионати. Норвежците бяха в серия от 14 следващи домашен победи в евротурнирите, само че през днешния ден трябваше да правят отстъпка. Те сътвориха много голови положения и би трябвало да съжаляват, че не стигнаха най-малко до тъждество.
Източник: lupa.bg