Манчестър юнайтед допусна шокираща загуба в Шампионската. На своя стадион

...

Галатасарай шокира Юнайтед на Олд Трафорд, Арсенал загуби от Ланс

Манчестър юнайтед позволи шокираща загуба в Шампионската. На своя стадион " Олд трафорд " отборът на Тен Хааг отстъпи с 2:3 на Галатасарай. Купищата проблеми, които " алените дяволи " имат в последно време, още веднъж излязоха нескрито. Вратарски неточности, липса на дисциплинираност в играта и хрумвания в офанзива - все неща, от които Галатасарай се възползва по отличен метод.

Рамус Хьойлунд откри в 17-ата минута, а единствено шест по-късно Вилфрид Заха изравни. След почивката ново попадение на Хьойлунд беше анулирано поради засада. В 67-ата минута датчанинът въпреки всичко се разписа за повторно. Само четири минути по-късно Керем Актюркоглу изравни за гостите.

В 78-ата минута Мауро Икарди изпусна дузпа, само че пък осъществя 81-ата минута и донесе победа на Галатасарай. Така турците записаха един от най-големите си европейски триумфи, а пък Манчестър Юнайтед остава без точки.

В другият мач от групата Байерн Мюнхен победи Копенхаген с 2:1 след поврат. Баварците са водач с 6 точки след два мача. Галатасарай е втори с 4 т.

В група " В " Ланс победи Арсенал вкъщи. Жесус откри в 14-ата минута за лондончани, само че след голове на Томасон в 25-ата и Уахи в 69-ата французите хвърлиха бомбата.

Все отново обстановката на Арсенал е една концепция по-добра от тази на Юнайтед, тъй като " артилеристите " имат три точки след триумфа си в първия мач от груповата фаза.