Манчестър Сити продължи натиска върху съперниците си за титлата и

...

Манчестър Сити продължи натиска върху съперниците си за титлата с победа в Кристъл Палас

Манчестър Сити продължи натиска върху противниците си за купата и Кевин де Бройне означи своя гол 100 за клуба при успеха им с 4-2 в Кристъл Палас.

Имаше подозрения по отношение на това дали белгиецът или Ерлинг Хааланд ще бъдат или не в стартовия състав за началния мач по обяд в Селхърст Парк, където намиращият се във форма Жан-Филип Матета уволни домакините в предни позиции три минути след началото.

De Bruyne изравни страните моменти по-късно, а City поведе за първи път по-малко от две минути след подновяването на играта посредством втория гол на Rico Lewis във Висшата лига преди този момент Де Бройне назначи Хааланд за третия състезател на Сити.

ПЪЛНО ВРЕМЕ | Голяма победа като посетител!...