Манчестър Сити победи Копенхаген с 3:1 като гост в първи

...

Манчестър Сити победи Копенхаген, Реал Мадрид с минимален аванс преди реванша

Манчестър Сити победи Копенхаген с 3:1 като посетител в първи осмифинален мач от Шампионска лига. Успехът беше дебютен за „ жителите " на „ Паркен ", откакто британският клуб беше приключил наедно в двете си предходни гостувания в датската столица.

Кевин де Бройне откри резултата в 11-ата минута. В 34-ата минута Магнус Матсон изравни. Гостите още веднъж поведоха в 45-ата минута посредством Бернардо Силва. Крайният резултат оформи Фил Фодън в продължението на втората част.

Във втория мач тимът на Реал Мадрид победи с минималното 1:0 Република България Лайпциг като посетител в първи дуел от осминафиналите в Шампионската лига.

Първото полувреме приключи при нулево тъждество, откакто гол на домакините бе анулиран поради засада още при започване на срещата.

„ Лос бланкос " поведе в резултата след гол на Браим Диас в 49-ата минута. Това се оказа задоволително за мадридчани, които взеха задатък преди реванша на „ Сантяго Бернабеу ".

Два дуела от осминафиналите на Шампионска лига тази вечер

Баварците гостуват в Рим. ПСЖ ще се опита да вземе преднина по отношение на мощния Реал Сосиедад

22:00 българско време: