Манчестър Сити едва не унижи Брюж в поредния им мач

...

Арсен Венгер за Ман Сити: Ако имаха и централен нападател, можеха да вкарат пет

Манчестър Сити едвам не унижи Брюж в следващия им мач от груповата фаза на Шампионската лига, като за едно полувреме англичаните вкараха единствено 2 гола, а други 2 им бяха анулирани. Арсен Венгер направи паметен коментар за качеството в състава на Пеп Гуардиола, до момента в който разясняваше срещата на полувремето по BeIN Sports.

„ Виждам за какво Гуардиола искаше да притегли централен нападател. С същински централен нападател можеха умерено да вкарат пет гола “, сподели „ Професора “.

Френският експерт обаче не мисли, че това ще е казусът в огромните мачове, тъй като тогава разликата в класите няма да е толкоз явна сред двата отбора.

Към 63 минута Манчестър Сити води с 0:3 на Брюж, с помощта на попаденията на Жоао Кансело, Риад Марез от дузпа и Кайл Уокър.

"With a real center forward, maybe they could have scored five! "
Източник: fakti.bg