Лудогорец стартира по отличен начин груповата фаза на Лига Европа.Орлите

...

Лудогорец победи Рома на Моуриньо

Лудогорец започва по отличен метод груповата фаза на Лига Европа.

”Орлите ” победиха с 2:1 италианския гранд Рома в първия си дуел от Група “С ” на конкуренцията. Мачът се игра на стадион " Хювефарма Арена " в Разград, като билетите бяха разпродадени за един ден. Българите стигнаха до триумфа над отбора на популярния португалски треньор Жозе Мауриньо с голове на двама бразилци.

Каули откри резултата в 72-ата минута, а две минути откакто Елдор Шомородов бе изравнил, новото попълнение Нонато донесе успеха с гол в 86-ата.

В другия мач в групата " Бетис " без проблеми победи 2:0 финландския ХИК в Хелзинки и оглави класирането в група С. Втори е българския първенец с голова разлика 2:1.

В идващия кръг " Лудогорец " ще гостува на стадион „ Бенито Виямарин “ в Севиля " на " Бетис ", до момента в който " Рома " ще одобри ХИК.
Източник: lupa.bg