Лудогорец публикува видео с емоционални думи след победата с 2:0

...

Лудогорец: Поредният гранд преклони глава пред нас

Лудогорец разгласява видео с прочувствени думи след успеха с 2:0 над Фенербахче в четвъртък. С нея " зелените " резервираха възможностите си да играят в Европа и през пролетта, откакто и Нордселанд направи еднакъв със Спартак (Търнава).

Ето какво написаха от Лудогорец:

Поредният балкански гранд преклони глава пред Лудогорец. В четвъртък вечер огромният Фенербахче бе надвит в Разград с 2:0 в един мач, който ще се помни дълго. Заради невероятния гол на Якуб Пьтровски, който бе отличен като попадение на седмицата в Лигата на конференциите.

Заради хубавичко борба и тактическа зрялост, която момчетата на Георги Дерменджиев демонстрираха 90 минути против турския исполин, който до неотдавна бе в серия от 19 следващи победи. Заради невероятната аудитория на " Хювефарма Арена ", която не спря да поддържа любимците си от първата до последната минута.

Насладете се още един път на една от най-великите победи на Лудогорец в европейските клубни шампионати.