Лудогорец победи с 2:0 и увеличи шансовете си да се

...

Лудогорец победи Фенербахче с 2:0

Лудогорец победи с 2:0 и усили възможностите си да се класира за елиминациите в Лигата на конференциите. Зелените събраха 6 точки и са на три зад гранда от Истанбул. Орлите са и единствено на точка зад датския Нордсяланд, който направи единствено 1:1 със Спартак Търнава. В идващия си дуел в Група H Лудогорец гостува в Словакия.

Загубата е втора подред за Фенербахче след 2:3 от Трабзонспор през уикенда. Преди това турският отбор беше в серия от 19 следващи триумфа.

Българският първенец поведе в 17-ата минута след топовен шут на Якуб Пьотровски. В края на срещата Руан Секо означи второ попадение.

Между двата гола зелените играха много мощно. Те имаха проблеми само при започване на втората част. Тогава Батшуай удари греда, а също така изпусна и още две благоприятни условия да изравни.
Източник: flashnews.bg