Лудогорец нанесе втора загуба на Черно море като домакин от

...

Лудогорец се справи с Черно море и продължи с победите

" Лудогорец " нанесе втора загуба на " Черно море " като хазаин от началото на сезона, откакто завоюва дуела си 20-тия кръг с 2:1.

Десеткратният отличник вкара и двата си гола преди почивката, което се оказа решаващо. Те паднаха в границите на шест минути. Първо в 36-ата минута Каули Оливейра вкара с глава след подаване на Кирил Десподов, а в 39-ата Спас Делев стреля, след което Влатко Дробаров отклони топката в мрежата на личния си отбор.

След паузата " Черно море " опита да обърне развоя на мача, само че вкара единствено един път. Стори го резервата Юлиус Каспаривичиус в добавеното време на мача.

С успеха тимът на Анте Шимунджа събра 48 точки и води със седем пред ЦСКА, който играе по-късно денем със " Славия ".
Източник: lupa.bg