Лудогорец II победи с класическото 3:0 Берое II в четвъртата

...

Лудогорец срази Берое при дублиращите отбори

Лудогорец II победи с класическото 3:0 Берое II в четвъртата си контрола от зимната подготовка. Мачът се игра на стадион " Трейд сцена " в Стара Загора, където " орлите " са на лагер.

Момчетата на Тодор Живондов откриха в 16-та минута. Точен от дузпа бе Цветослав Петров, а наказателният удар бе отсъден поради нарушаване в наказателното поле против Хюсеин Кельовлуев. При този резултат приключи първото полувреме.

След почивката Анастас Пемперски удвои след безредие пред вратата на противника. Крайното 3:0 оформи Даниел Иванов в 63-та минута.

" С тази инспекция приключи подготвителния ни лагер в Стара Загора. Условията бяха положителни и свършихме доста работа. Най-важното е, че всички играчи са здрави. Предстои ни още инспекция и по-късно ще чакаме първия формален мач от пролетния полусезон ", разяснява старши треньорът Тодор Живондов след последния съдийски сигнал.