Лудогорец 0 : 0 Черно море 48′ Спас Делев прати

Лудогорец - Черно море, 0:0 отново непризнат гол за домакините

Лудогорец

0: 0

Черно море
 48′
Спас Делев прати топката в мрежата след подаване на Десподов, само че капитанът на Лудогорец е бил в засада и още веднъж гол няма!
45′
НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!
45′
КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!
41′
Гол за Лудогорец не бе зачетен! Кирил Десподов извърши ослепителен директен свободен удар, Вердон опита удар, Дюлгеров мазета и топката попадна в Пластун, който вкара, само че непозволено поради засада при центрирането.
36′
Нова опция за първенците! Черно море загуби топката, в наказателното поле Дробаров съумя да блокира Тисера и топката отиде към Спас Делев, който стреля отляво, само че неопределено.
32′
Спас Делев удари с дясната си ръка Васил Панайотов при единоборство. Жълт картон за играча на Лудогорец.
25′
Битка на терена, само че без рискови положения в последните минути.
 Снимка 617802
Източник:
14′
Каква опция! Десподов центрира от директен свободен удар, Игор Пластун засече с глава в наказателното поле и стреля, само че топката се отби в горната греда.
12′  Снимка 617804
Източник:
11′
Александър Василев извърши с левия крайник, получи се безредие в наказателното поле, само че въпреки всичко топката бе изчистена надалеч от вратата, защитавана от Слуга.
10′
Вердон фаулира Алекс Фернандес, Гидженов незабавно отсъди наружение и сподели жълт картон за бранителя на домакините. Изгодна обстановка за " моряците ".
9′
Домакините владеят самодейността в първите минути. Притежание на топката 70% на 30% в интерес на " орлите ". Към момента обаче головите положения липсват.
 Снимка 617803
Източник:
2′
Фон Витри загуби топката отляво, Александър Василев лиши и центрира към Исмаил Иса, който стреля близо около вратата.
1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
Състав 12 Симон Слуга 25 Иван Дюлгеров 2 Гонзало Пипа 3 Живко Атанасов 6 Якуб Пиотровски 27 Даниел Димов 8 Клод Гонсалвеш 28 Влатко Дробаров 10 Матиас Тиссера 6 Виктор Попов 11 Кирил Десподов 19 Александър Василев 16 Аслак Фон Витри 77 Стефан Велев 20 Густаво Нонато 71 Васил Панайотов 24 Оливие Вердон 8 Мазир Сула 32 Игор Пластун 11 Алекс Насименто Фернандес 90 Спас Делев 86 Исмаил Иса Треньор Ивайло Петев Илиан Илиев Резерви 1 Серджио Падт 22 Георги Георгиев 5 Георги Терзиев 35 Арлинд Дакай 7 Рай Насименто 23 Едгар Патрисио Франко Пашеко 22 Франко Русо 32 Мартин Дичев 23 Мануел Шоу 7 Матеус Машадо Ферейра 30 Педро Нареси 39 Николай Златев 37 Бернард Текпетей 4 Росен Стефанов 77 Кайо Видал 2 Цветомир Панов 88 Тодор Неделев 9 Атанас Илиев
Отборът на Лудогорец приема Черно море в реванш от полуфиналите за Купата на България довечера от 19:00 часа на стадиона в Разград. " Орлите " победиха с 2:1 във Варна и са покрай финала, до който първи стигна ФК ЦСКА 1948.

Двубоят няма да е по никакъв начин лек за Лудогорец, който стигна до дискусионна победа във Варна. Зарядът ще бъде висок, а и за Лудогорец не важи изключително факторът домакинство. В същото време варненци наподобяват по-мотивирани да завоюват Купата.
 Илиан Илиев: Престиж, чест и достолепие са несъвместими с Волен Чинков

" Не мисля, че съм споделил нещо кой знае какво "

В последните два конфликта сред двата отбора Черно море непроменяемо повежда на Лудогорец, само че не съумява да задържи преднината си и се стига до поврат. Правилото за гол на непознат терен отпадна, тъй че в случай че Черно море още веднъж поведе, само че успее да задържи минимална победа, то ще се стигне до продължения.
 Лудогорец би трябвало да е доста удовлетворен от мачовете си при Волен

Това демонстрира статистиката

И двата отбора са в добра форма. Лудогорец е в серия от 10 следващи победивъв всички шампионати.

В последните си 8 мача " моряците " пък имат единствено една загуба - от Лудогорец в първия полуфинал.