Лос Анджелис Лейкърс постигна трета поредна победа през сезона, след

...

Лейкърс разби Спърс и без Леброн

Лос Анджелис Лейкърс реализира трета поредна победа през сезона, откакто надделя Сан Антонио Спърс със 123:92 в дуел от постоянния сезон в Националната баскетболна асоциация.

В „ Crypto.com Arena “ в Ел Ей домакините потеглиха доста мощно и до почивката водеха с 18 точки (66:48). През последните две четвърти от срещата още веднъж Лейкърс бяха по-добри и до края съумяха да стигнат до разлика от 31 точки.

В отсъствието на огромната звезда на „ езерняците “ ЛеБрон Джеймс, най-резултатен за тях бе Антъни Дейвис. „ Веждата “ прекара 28 минути на паркета, като за това време вкара 30 точки и направи 18 битки и 2 асистенции.

От другата страна Девин Васел остана със 17 точки, 4 битки и 4 асистенции за 29 минути игра, само че те не бяха задоволителни, с цел да може тексасци да избегнат тежкото проваляне, което 5-а поредна загуба за отбора.
Източник: novsport.com