Локомотив загуби у дома с 0:1 дербито с ЦСКА в

...

Локо изпусна поне точка от дербито с ЦСКА

Локомотив загуби вкъщи с 0:1 дербито с ЦСКА в отсрочен мач от 7-ия кръг в елита. Единственият гол вкара Лазар Туфегджич в 28-та минута, а домакините би трябвало да съжаляват, че не стигнаха най-малко до точка, откакто изпуснаха много положения.
Прочетете още

Още при започване на дуела Карагарен центрира, а Боруков засече, само че Бусато внимаваше и улови.

В 11-та минута Туфегджич излезе самичък против Хоркаш, само че реши да го трансферира и топката мина около вратата на Локомотив, а беше отсъдена и засада.

В 25-та минута Иван Турицов стреля, само че над вратата.

В 27-та минута Дион се озова на комфортна позиция да стреля, само че не съумя да насочи прекрасен удар и Бусато без проблем улови.

В 28-та минута ЦСКА съумя да открие резултата, след съществено безредие в наказателното поле Турицов подаде към Туфегджич, който на опразнената врата вкара за 0:1.

В 36-та минута Матеус Силва центрира, а Бирсент Карагарен засече с глава, само че топката мина рисково около вратата.

В 43-та минута Томашевич стреля, само че ударът му мина над вратата.

В 63-та минута Карагарен стреля рисково от границата на пеналта, само че ударът му мина около вратата.

В добавеното време на първата част Дион центрира от корнер, а Матеус Силва засече с глава, само че ударът му беше избавен от Бусато.

В 77-та минута след конфликт сред Мено Кох и Джовани в наказателното поле, бранителят на ЦСКА пострада тежко и беше изнесен на носилка от терена. Тъй като тимът беше нямаше период за петата си промяна отборът доигра мача с 10 души.

В 85-та минута Каргаарен стреля, само че Бусато улови.

В 89-та минута удар на Димитър Илиев мина около вратата.