Локомотив спечели с 4:2 срещу втория отбор на Ботев (Враца)

...

Локо победи дубъла на Ботев

Локомотив завоюва с 4:2 против втория тим на Ботев (Враца) в другарска среща, играна в Мездра. С хеттрик за триумфа се регистрира Пламен Венелинов. Противно на крайния резултат, срещата стартира по-добре за гостите. Те откриха резултата единствено 120 секунди след началото. Християн Петков беше прецизен след пас на Венелин Йотов. Пламен Венелинов изравни с глава в 20-ата минута след центриране на Паоло Петков. Той направи обрата в 39-ата минута, когато осъществя дузпа, отсъдена за нарушаване против Красимир Ангелов. Стоян Иванов центрира и Антонио Йорданов се разписа за 3:1, десетина минути след почивката. Виктор Василев обаче върна интригата, реализирайки от фаул в 68-ата минута. Малко по-късно Венелинов се възползва от пас на Стоян Иванов и вкара за трети път.