Локомотив (София) победи Септември (София) в мач от 21-ия кръг

...

Локомотив поведе класирането във Втора лига

Локомотив (София) победи Септември (София) в мач от 21-ия кръг на Втора лига. " Железничарите " се постановиха с 1:0 на стадион " Локомотив " в " Надежда ".

По този метод отборът на Иван Колев се изкачи на лидерската позиция след вчерашната неверна стъпка на Пирин. Тимът от Благоевград направи 0:0 като посетител на Созопол.

Локомотив и Пирин имат еднакъв брой точки на върха в класирането, само че индикаторите на столичани в директните дуели са по-добри.
 Драми във Втора лига - Созопол с декларация против Уорън Фийни

" Ако Пирин имаше български треньор, към този момент да се е класирал за елита "

Днешното попадение за Локомотив (София), което стана и победно бе дело на Николай Цветков, който вкара четвъртия си гол в четирите си мача за столичните " железничари ".

Демона се разписа в 67-ата минута, Цветков получи пас от Мики Орачев, след което напредна към вратата на Септември. Последва удар от междинна отдалеченост, който матира Николай Банков за 1:0 за домакините.Гостите не съумяха да отговорят на удара и по този начин играчите на Иван Колев се поздравиха с триумфа.

Локомотив (Сф) 1:0 Септември (Сф)

1:0 Николай Цветков (67)

Стартовите сформира:

Локомотив (Сф): 21. Митрев, 22. Семерджиев, 3. Петков, 23. Василев, 4. Орачев, 26. Милошев, 89. Матеус Роча, 8. Цветков, 14. Николов, 18. Диков, 11. Бабалиев.

Септември (Сф): 1. Банков, 5. Сърмов, 8. Тодоров, 22. Георгиев, 3. Кабов, 7. Динев, 4. Арсов, 14. Илиевски, 11. Ачков, 24. Гаврилов, 20. Казаков.