Локомотив победи с 1:0 Вихрен в третата си подготовка по

...

Младок донесе победата на Локомотив в контрола срещу Вихрен

Локомотив победи с 1:0 Вихрен в третата си подготовка по време на зимната подготовка. Младокът Иван Арамазов вкара единственото попадение в 87-та минута. В дуела за Локомотив взеха каращите проби Райън Бидунга, Христо Иванов, Самсон Комолафе и Милислав Попович. В 3-та минута Вихрен имаше късмет, само че Рейдър внимаваше и мазета в корнер. В 26-та минута последва неакуратен удар на Томашевич. В 58-та минута Локомотив уцели греда след удар на влезлия през второто полувреме Иван Сулев. В 66-та минута удар на Петрович с глава мина над вратата. В 85-та минута Венсан Марсел насочи неакуратен удар. В 87-та минута Локомотив съумя да осъществя, откакто юношата Иван Арамазов след изстрел с глава вкара единственото попадението в контролата. Това беше трети мач за Локомотив в контролите. Преди мача през днешния ден отборът победи с 3:1 Марица, а по-късно игра против Етър и приключи 0:0. Локомотив: Лукас Рейдър, Кристиан Гомис, Райън Бидунга, Мартин Паскалев, Йосип Томашевич, Емил Янчев, Парвиз Умарбаев, Бирсент Карагарен, Лукас Салинас, Димитър Илиев, Георги Минчев (Кристиан Томов, Илко Пиргов, Милислав Попович, Иван Сулев, Самсон Комолафе, Александър Василев, Артур Крачун, Милош Петрович, Ивайло Димитров, Видол Сейменски, Айвън Ангелов, Венсан Марсел, Иван Арамазов, Пламен Петров)
Източник: trafficnews.bg