Локомотив Пловдив отстъпи с 2:3 на Лудогорец в пореден мач

...

И Лудогорец си тръгна с 3 точки от „Лаута“

Локомотив Пловдив отстъпи с 2:3 на Лудогорец в следващ мач от шампионата, като от една страна „ смърфовете “ към този момент са в серия от 4 мача без триумф, до момента в който „ орлите “ съкратяват дистанцията до върха в подреждането.

Мартин Паскалев откри резултата още в 4', а до края на първото полувреме Матиас Тисера вкара два гола и един добави Каули Оливейра.

След почивката Джовани върна домакините в мача след асистенция на Димитър Илиев, само че това попадение се оказа последното в мача, въпреки и в 64'.

Локомотив по този начин загуби две следващи семейства от водачите - ЦСКА и Лудогорец, което изпраща тима в битката за място в челната шестица дружно с тимовете на Славия, Черно море, Левски и Локомотив София.

Източник: fakti.bg