Ливърпул взе втора поредна победа във Висшата лига. След сега

...

Ливърпул обърна Нюкасъл с гол в 98-ата минута

Ливърпул взе втора поредна победа във Висшата лига. След в този момент алените излъгаха Нюкасъл с 2:1 с гол в 98-ата минута.

Гостите поведоха с гол на дебютанта Андреас Исак в 38-ата минута. По-късно второ негово попадение беше анулирано.

Ливърпул изравни посредством Роберто Фирмино в 61-ата минута. В края на мача и двата отбора имаха шансове да завоюват, само че шансът се усмихна на мърсисайдци. В осмата минута на добавеното време Фабио Карвало вкара за 2:1. Младокът, който влезе като запаса, се разписа от близко след корнер. И двете асистенции за отбора на Юрген Клоп бяха на Мохамед Салах.

. Едва шест от тях обаче бяха точки.

В различен мач през днешния ден Уест Хем взе точка от Тотнъм след 1:1. Шпорите, трети в класирането, поведоха посредством автогол на Тило Керер в 34-ата минута. Чуковете изравниха посредством Томаш Сучек при започване на второто полувреме. Голът е втори за Сучек през сезона.

Уест Хем взе четвърта точка в пет кръга, до момента в който Тотнъм към момента няма загуба и има 11 точки.
Източник: flashnews.bg