Ливърпул победи РБ Лайпциг с 5:0 в контролна среща, играна

...

Дарвин Нунеш вкара четири гола при победа на Ливърпул в контрола

Ливърпул победи Република България Лайпциг с 5:0 в контролна среща, играна на стадион " Ред Бул Арена ". Мохамед Салах откри резултата, а резервата Дарвин Нунес означи цели четири попадения в границите на второто полувреме.

Роберто Фирмино изведе Мохамед Салах самичък против вратаря, а египтянинът откри резултата.

На почивката в игра се появи лятното попълнение на мърсисайдци Дарвин Нунес. Нападателят се разписа единствено две минути по-късно от дузпа.

Уругваецът удвои головата си сметка в 51-вата минута - втори гол за по-малко от три минути.

23-годишният голмайстор оформи хеттрика си, откакто засече паралелно на голлинията подаване на резервата Харви Елиът.

В последната минута на постоянното време Дарвин Нунес оформи крайния резултат след асистенция на друго лятно попълнение - Фабио Карвальо.

Това е втора победа за възпитаниците на Юрген Клоп от началото на лятната подготовка, след триумфа с 2:0 над Кристъл Палас. Следващата контрола на " алените " е против Република България Залцбург на 27 юли, сряда, от 21:00 часа на стадион " Ред Бул Арена в Австрия.