Ливърпул избухна и надви с 9:0 Борнемът след като загуби

...

Ливърпул вкара 9 гола на Борнемут, Сити обърна Кристъл Палас с хеттрик на Холанд

" Ливърпул " избухна и надделя с 9:0 " Борнемът " откакто загуби с 1:2 дербито от " Манчестър Юнайтед " предходната седмица.
Прочетете още
Още до полувремето резултатът към този момент бе 5:0 след попадения на Диас, Елиът, Александър-Арнолд, Фирмино и Ван Дайк. След почивката Мефам си вкара автогол, а по-късно Фирмино, Карвальо и Диас доведоха до разгрома.

Шампионът " Манчестър Сити " извърши поврат от 0:2 за едно полувреме при семейството на " Кристъл Палас ". Джон Стоунс си вкара автогол още в 4-ата минута, а в 21-ата Андерсен направи 2:0 за гостите. Лондончани обаче рухнаха през втората част и след гол на Бернардо Силва и хеттрик на Ерлин Халанд обърнаха всичко.

С гол на Бруно Фернандес в 55-ата минута " Манчестър Юнайтед " надделя с 1:0 като посетител един от най-неудобните си противници " Саутхемптън ".

Още в 28-ата минута " Челси " остана с 10 индивида на терена поради втори жълт картон на Галахър, само че това не му попречи да удари с 2:1 " Лестър " след две попадения на Рахийм Стърлинг. Харви Барнс съумя единствено да понижи резултата.

" Брентфорд " и " Евертън " приключиха 1:1, като Джаелт изравни 5 минути преди края за домакините.

" Брайтън " надделя с 1:0 " Лийдс " с гол от дузпа на Грос.
Източник: trafficnews.bg